Pracownik Produkcji-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź, Górna

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Miejsce pracy: Łódź, Górna - ul. Ustronna

Praca polegać będzie na podstawowej obsłudze maszyn wykonujących nadruki na klawiaturach komputerowych. Będzie to m.in. odbiór gotowego produktu z maszyny oraz przygotowanie półproduktu do produkcji.

Produkt gotowy odebrany z maszyny należy skontrolować (sprawdzenie wizualne produktu oraz ewentualny prosty montaż), zapakować do pudełka oraz nakleić na nie etykietę.

Nasze oczekiwania:

dyspozycja do pracy w systemie 2 zmian - 6/14, 14/22,

doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych - mile widziane,

chęć do nauki

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie BEZPOŚREDNIE w oparciu o umowę o pracę na okres próbny,

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne 4400 brutto,

  • Premia wynikowa - do 15% wynagrodzenia,

  • Praca na 2 zmiany - 6/14, 14/22,

  • Dodatki w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. karta sportowa, bony podarunkowe, dodatki wakacyjne),

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.

    CV prosimy przesyłać przez portal OLX lub dzwonić

    Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzu Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź, Górna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź, Górna w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź, Górna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź, Górna, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Job Impulse Polska Sp. z o.o.


Praca Pracownik Produkcji-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź, Górna, Łódź

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy