Mechanik utrzymania ruchu

Gi Group Gdańsk
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

·      kontrola stanu urządzeń produkcyjnych

·      regularne dokonywanie przeglądów maszyn

·      diagnostyka i naprawy

·      modernizacje urządzeń

Wymagania:

·      wykształcenie min. zawodowe

·      doświadczenie na podobnym stanowisku

·      umiejętność spawania i obsługi wózka widłowego - mile widziana

·      znajomość podstaw automatyki, pneumatyki

·      umiejętność obsługi wózka widłowego

·      uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV

·      obsługa narzędzi i elektronarzędzi

Oferujemy:

·      umowa o pracę

·      atrakcyjne warunki zatrudnienia

·      dodatki stażowe już po pierwszym roku pracy

·      dofinansowujemy częściowo koszty dojazdów do pracy

·      benefity: (pakiet Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie na życie UNIQA), świadczenia pieniężne w okolicach świąt (2 razy w roku)

·      szkolenia z obsługi wózka widłowego, SEP, spawalnicze.

Zapraszam do aplikowania!

Gdzie szukać pracy jako Mechanik utrzymania ruchu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik utrzymania ruchu w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik utrzymania ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.