MDM Specialist (Profisee) 100% remotely

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu, obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji na stałe i tymczasowe stanowiska. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a posiadamy także oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. MSM o zaawansowanej znajomości języka angielskiego dla jednego z naszych klientów o globalnym zasięgu.

Zadania:

  • Kierowanie, we współpracy z działem IT, projektami inicjatyw zapewnienia jakości danych, w tym związanych narzędzi/procesów
  • Analiza integralności danych w określonych systemach pod jego/jej odpowiedzialnością i zidentyfikowanie obszarów problemowych
  • Współpraca z opiekunami danych odpowiedniego systemu i przeprowadzanie badań w celu ustalenia najlepszego sposobu działania w celu poprawy danych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów z bieżącymi i planowanymi systemami w zakresie integracji i zarządzania danymi
  • Analiza raportów dotyczących błędów danych
  • Wsparcie przy projektowaniu, opracowywaniu i ustalaniu procesów niezbędnych do dokładnego gromadzenia danych wysokiej jakości
  • Tworzenie wykresów, raportów i prezentacji we współpracy z innymi członkami IAM, biznesu i BTS, interpretacja danych i opracowywanie zaleceń na podstawie wyników

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia we wdrażaniu Master Data Management w Profisee MDM
  • doświadczenie w procesie projektowania inicjatyw zapewnienia jakości danych
  • doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi zapewnianie jakości danych
  • doświadczenie w analizie raportów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Nasz klient oferuje:

  • Solidny, elastyczny pakiet świadczeń, Multisport, MyBenefit
  • Ubezpieczenie premium na usługi medyczne dla pracownika i członków rodziny - Luxmed
  • Ubezpieczenie na życie i niepełnosprawność dla pracowników i członków rodziny
  • Opłacalny Fundusz Emerytalny Dobrowolny
  • Świadczenia z funduszu socjalnego, bonusy finansowe
  • Integracyjne i kulturalne wydarzenia dla pracowników
  • Program nagród i wyróżnień dla wyróżniających się pracowników
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Pomoc w relokacji

Gdzie szukać pracy jako MDM Specialist (Profisee) 100% remotely

Jaka oferta pracy na stanowisku: MDM Specialist (Profisee) 100% remotely w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MDM Specialist (Profisee) 100% remotely Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MDM Specialist (Profisee) 100% remotely, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.