Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ

Nasz Klient, to wiodący na świecie dostawca usług logistycznych, dla którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego.

Do Twoich obowiązków należeć będzie praca z przesyłkami - wyładunek, załadunek, odpowiednia segregacja paczek i dbanie o poprawną logistykę magazynu.

Miejsce pracy: Głuchowo


Oferujemy:

  • Pracę w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00. 22:00-6:00)
  • Wynagrodzenie za pracę w godzinach dziennych: 29,00 brutto/h, a w godzinach nocnych: 37,70 brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie


  • Zmotywowany i odpowiedzialny
  • Gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: 723 55 99 99

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Nasz Klient, to wiodący na świecie dostawca usług logistycznych, dla którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ w miejscowości: Głuchowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ, praca w Głuchowo dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator procesu technologicznego

Niepołomice, małopolskie


Operator Wózków Widłowych

Stryków, łódzkie


MONTER/KA- praca bez doświadczenia.

Myślachowice, małopolskie