Pracownik produkcji Automotive / Praca od zaraz

Gi Group Bieruń

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia od zaraz i chcesz rozwijać się w branży automotive? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat?

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: pracownika produkcji.

Miejsce pracy: Bieruń (ul. Świerczyniecka 7)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie do 5000 zł brutto
  • szkolenie stanowiskowe oraz rozwój w strukturach firmy

Zadania:

  • obsługa urządzeń produkcji
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • montaż elementów przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane doświadczenie na produkcji (nie jest to warunek konieczny)

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji Automotive / Praca od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji Automotive / Praca od zaraz w miejscowości: Bieruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji Automotive / Praca od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji Automotive / Praca od zaraz, praca w Bieruń dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.