Młodszy Księgowy z Niemieckim - bez doświadczenia

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Opis stanowiska:
- organizacja dokumentów, archiwizacja, drobne prace biurowe,
- podstawowe prace z zakresu księgowości: wystawianie faktur sprzedaży, wprowadzenie wyciągów bankowych,
- przygotowywanie płatności w banku,
- księgowanie oraz ewidencja dokumentów księgowych,
- utrzymywanie kontaktów w jęz. niemieckim oraz budowanie pozytywnej i profesjonalnej relacji z klientami.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min.B2),
- znajomość j. angielskiego na komunikatywnym poziomie,
- wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, księgowość) będzie atutem,
- dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów, wysokie umiejętności interpersonalne.

Nasz klient oferuje:
- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków socjalnych,
- Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,
- Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
- Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Księgowy z Niemieckim - bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Księgowy z Niemieckim - bez doświadczenia w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Księgowy z Niemieckim - bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Księgowy z Niemieckim - bez doświadczenia, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.