Lider / Brygadzista zespołu produkcji (sektor techniczny)

Gi Group Koszalin

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Aktualnie dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko Lidera zespołu produkcyjnego / Brygadzisty

Miejsce pracy: Koszalin

ZADANIA:

  • Kierowanie 20 osobowym zespołem produkcyjnym
  • Wyznaczenie i koordynacja zadań, ustalenie priorytetów
  • Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Kontrola jakości i procesów, monitorowanie maszyn i sprzętu
  • Współpraca i raportowanie do Dyrektora Produkcji
  • Rozwiązywanie pojawiających się w trakcie pracy problemów

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Min. 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem w obszarze produkcji
  • Umiejętności pozwalających na efektywne zarządzanie zespołem
  • Wykształcenia i wiedzy technicznej, znajomości rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość programu SAP

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8h/dziennie (I zmiana), wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, Multisport)
  • ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku, bony)
  • Pakiet relokacyjny

Gdzie szukać pracy jako Lider / Brygadzista zespołu produkcji (sektor techniczny)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider / Brygadzista zespołu produkcji (sektor techniczny) w miejscowości: Koszalin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider / Brygadzista zespołu produkcji (sektor techniczny) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider / Brygadzista zespołu produkcji (sektor techniczny), praca w Koszalin dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.