Programista Python

HR SIGMA Sp. z o.o. Bielsko-Biała

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika.

HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydata, który realizuje projekt badawczo-rozwojowy, jego przedmiotem jest opracowanie i wdrożenie produktów informatycznych służących prognozowaniu i optymalizacji zużycia ciepła i chłodu.

Stanowisko: Programista Python

START PROJEKTU maj 2024

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Twoje Zadania:

  • Pisanie czystego i wydajnego kodu objętego testami jednostkowymi
  • Projektowanie i wprowadzanie w życie interfejsów API REST
  • Integrowanie usług zewnętrznych
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu
  • Dostarczanie kluczowych informacji zwrotnych w procesie specyfikacji produktu

Oczekujemy:

  • Masz ponad 2 lata doświadczenia oprogramowaniu Pythona
  • Jesteś zaznajomiony z PostgreSQL
  • Realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
  • Określasz siebie jako gracza zespołowego z analitycznym podejściem i dbałością o szczegóły

Oferujemy:

* Udział w projekcie B+R
* Umowę o pracę lub B2B
* Elastyczne warunki pracy
* Wynagrodzenie na poziomie rynkowym, odpowiednim do wyznaczonych wyzwań
* Realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
* Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
* Kartę Multisport

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś! magdalena.krzepina@hrsigma.pl

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu!

Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Programista Python

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista Python w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR SIGMA Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista Python Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista Python, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.HR SIGMA Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Manager Restauracji

Bielsko-Biała, śląskie


Magazynier z UDT

Bielsko-Biała, śląskie


Sprzedawca CCC

Bielsko-Biała, śląskie