Junior Menedżerka / Menedżer Obszaru Sprzedaży

ALLIANZ Sp. z o.o. Nowy Sącz

Masz pasję do sprzedaży? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze zarządzania, a jednocześnie chcesz być częścią innowacyjnej organizacji? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz ścieżki rozwoju dostosowanej do Twoich aspiracji zawodowych.

Dlaczego My?

Współpracujemy z utalentowanymi i ambitnymi osobami, gotowymi do rozwoju w dynamicznym środowisku.

Wierzymy, że tylko poprzez nowe doświadczenia można osiągnąć prawdziwy rozwój.

Budujemy silne relacje biznesowe, równocześnie dbając o zdrowie i życie innych.

Wspieramy zachowanie równowagi między pracą a życiem osobistym.

Czego możesz się spodziewać:

 • Atrakcyjnego, wieloskładnikowego wynagrodzenia (wsparcie finansowe, prowizje, premie oraz benefity finansowe) - masz realny wpływ na wysokość dochodów
 • Wyzwań, które Cię rozwiną: Oferujemy szansę na przekraczanie własnych granic, zarówno w obszarze sprzedaży, jak i zarządzania zespołem.
 • Współpracy z rozpoznawalną marką - czterokrotnie zajęliśmy 1 miejsce w rankingu najbardziej wartościowych marek świata Interbrand. Kolejny raz zostaliśmy docenieni przez Brand Finance Global, jako cenna i silna marka wśród międzynarodowych gigantów.
 • Wsparcia w Twoim rozwoju: Unikalne szkolenia, mentoring i szansa na zdobycie niezbędnych umiejętności do odniesienia sukcesu jako Menedżer/ka Obszaru Sprzedaży.
 • Kreatywności i wpływu: Tworzymy przestrzeń dla Twoich pomysłów i inicjatyw, dając Ci możliwość wpływania na rozwój obszaru sprzedaży.
 • Innowacyjnego środowiska pracy: Pracuj w atmosferze, gdzie przywiązujemy wagę do wprowadzania nowości. Analizy kompetencji i predyspozycji, na podstawie której otrzymasz indywidualny plan rozwoju.
 • Konkursów i nagród: Doceniamy Twoje wyniki i zaangażowanie oferując m.in. wycieczki zagraniczne.

Czego oczekujemy od Ciebie:

 • Świeżego spojrzenia: Odwagi w patrzeniu na rzeczy inaczej i przekształcania nietypowych pomysłów w strategie sprzedażowe.
 • Umiejętności komunikacyjnych: Zdolności do nawiązywania trwałych relacji zarówno z zespołem, jak i klientami.
 • Działania zorientowanego na cele: Ambicji i gotowości do podejmowania wyzwań, aby osiągnąć cele sprzedażowe.
 • Gotowości: do podjęcia współpracy na zasadach jednoosobowej działalności gospodarczej.
 • Wykształcenia: min. średniego.

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

 • Rozwój i zarządzanie: Budowanie i zarządzanie własnym Zespołem sprzedaży.
 • Współpraca z Zespołem: Aktywny udział w procesie sprzedaży, zarówno w kontakcie z klientami, jak i wspierając Zespół.
 • Monitorowanie: Analiza wskaźników i identyfikacja obszarów do poprawy w Twoim Zespole.
 • Analiza rynku i konkurencji: Monitorowanie trendów rynkowych i analiza konkurencji oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu.

Dołącz do nas i bądź twórczą siłą naszego sukcesu!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Junior Menedżerka / Menedżer Obszaru Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Menedżerka / Menedżer Obszaru Sprzedaży w miejscowości: Nowy Sącz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ALLIANZ Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Menedżerka / Menedżer Obszaru Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Menedżerka / Menedżer Obszaru Sprzedaży, praca w Nowy Sącz dopasowana do Twoich wymagań.ALLIANZ Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Junior Menedżerka/ Menedżer Obszaru Sprzedaży

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie


Azure Scrum Master

Kraków, małopolskie


Mechanik maszyn budowlanych

Kraków, małopolskie