Magazynier 5000 zł brutto/h! 2 zmiany!

APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) na zlecenie jednego ze swoich Klientów z branży logistycznej zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bieruń ul. Logistyczna

Szukasz pierwszej pracy lub zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowej? Czujesz, że praca na magazynie to jest coś dla Ciebie?

Szukamy magazynierów, którzy będą zajmować się kompletowaniem zamówień przy użyciu skanera, rozładunkiem i załadunkiem towaru oraz przygotowywaniem go do wysyłki. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, liczą się chęci i gotowość do pracy.

Jeśli posiadasz książeczkę sanepidowską - świetnie! Jeśli nie, pomożemy Ci ją wyrobić!

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14,14-22) oraz soboty (6-14);
  • Wynagrodzenie w wysokości 30 zł brutto/h na umowie zlecenie oraz 5000 zł brutto na umowie o pracę;
  • Premia do 500 zł miesięcznie;
  • Darmowe posiłki regeneracyjne;
  • Dostęp do zimnych i ciepłych napojów oraz przekąsek;
  • Możliwość zrobienia uprawnień UDT;
  • Perspektywę przejścia bezpośrednio pod struktury firmy;
  • Możliwość wypłaty części wynagrodzenia już po 5 dniach pracy!

Uważasz, że szukamy właśnie Ciebie? APLIKUJ!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier 5000 zł brutto/h! 2 zmiany!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier 5000 zł brutto/h! 2 zmiany! w miejscowości: Oświęcim jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier 5000 zł brutto/h! 2 zmiany! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier 5000 zł brutto/h! 2 zmiany!, praca w Oświęcim dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


JAGA Recruitment Sp. z o.o.


Praca Magazynier 5000 zł brutto/h! 2 zmiany!, Oświęcim

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy