Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta ds. sprzedaży.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia.

Jako student potrzebujesz:

  • pieniędzy na czesne (w przypadku trybu zaocznego), comiesięczne wydatki,
  • elastycznych godzin pracy,
  • realnych możliwości awansu zawodowego,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia,
  • regularnych wpływów na konto.

Mówisz i masz!

Twój zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klientów - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna,
  • badanie potrzeb klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach,
  • obsługa ruchu bieżącego strony internetowej pod kątem sprzedażowym.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność w godz. 8:00-21:00 na poziomie min. 25 rbh od poniedziałku do piątku z elastycznym grafikiem - sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz,
  • sprawna obsługa komputera,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • komunikatywność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie 2x w miesiącu - stawka gwarantowana 27,70 zł brutto + premie uzależnione od wyników sprzedażowych,
  • elastyczny grafik, dzięki któremu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę w młodym i zgranym zespole.

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Kompleksowe pakiety wstępne przygotuje Cię do współpracy. Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia.

Zainteresowany/a? Aplikuj, to tylko kilka sekund!

Gdzie szukać pracy jako Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.