Magazynier-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź Górna - 2 zmiany BEZ NOCEK

ob Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Nr ref.: PP/TOM3/122023/YESE

Operator wózka widłowego - magazynier

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier - operator wózka widłowego.

Lokalizacja - Łódź Górna , ul. Ustronna, okolice CZMP

Na czym polega praca?

 • Rozładunek.

 • Załadunek.

 • Pakowanie.

 • Ilościowa i jakościowa kontrola produkcji.

 • Obsługa wózka widłowego.

Nasze oczekiwania:

 • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

 • UDT WJO I lub II kategorii

 • Doświadczenie min. 3 mięs.

 • Praktyczna znajomość pracy ze skanerem.

 • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Mamy dla ciebie:

 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 • Wynagrodzenie 4750-4850brutto + premia do 720 zł + dodatki.

 • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

 • Pakiet benefitów takich jak: grupowe ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej.

 • Zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony podarunkowe, imprezy firmowe, karty podarunkowe Sodexo, Empik.

 • Pracę w przyjaznym zespole.

  Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

  Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.plSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź Górna - 2 zmiany BEZ NOCEK

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź Górna - 2 zmiany BEZ NOCEK w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź Górna - 2 zmiany BEZ NOCEK Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź Górna - 2 zmiany BEZ NOCEK, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Job Impulse Polska Sp. z o.o.


Praca Magazynier-Bezpośrednie zatrudnienie-Łódź Górna - 2 zmiany BEZ NOCEK, Łódź

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy