Specjalista ds. Obsługi Klienta (jęz. niemiecki)

TELIMA POLAND SP. Z O.O. Wrocław 3800 PLN

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Praca Zdalna

Trzynasta Pensja

Darmowy transport

Solutions30 - Jesteśmy grupą spółek z obszaru nowych technologii cyfrowych. Naszą ambicją jest umożliwienie wszystkim osobom prywatnym i firmom dostępu do stale postępujących zmian technologicznych. Intensywnie rozwijamy się w kilku krajach europejskich. Polski oddział grupy Solutions30, Telima Poland, wspiera działania niemieckich partnerów w zakresie planowania instalacji telekomunikacyjnych w Niemczech.


Czym się u nas zajmiesz?

  • koordynowaniem działań między działem technicznym a klientem,
  • przyjmowaniem zleceń telefonicznych i mailowych,
  • wysyłaniem zleceń do techników przez wewnętrzny system firmy,
  • dbaniem o kontakt z klientami i technikami,
  • tworzeniem i weryfikacją tras techników wykonujących zlecenia,
  • kontrolą realizacji zaplanowanych zleceń i ich podziału na trasy.

 

Nie prowadzimy sprzedaży ani pozyskiwania nowych klientów. Kontaktujemy się wyłącznie z klientami, którzy korzystają z naszych usług.

Nie wymagamy doświadczenia!

Znasz świetnie język niemiecki?

Lubisz pracę zespołową i kontakt z klientami?

Szukasz ciekawej pracy i chcesz zdobywać nowe doświadczenia?

Nie wymagamy niczego więcej, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu! 

 

Dlaczego warto u nas pracować?

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Grafiki pracy układamy na bieżąco, uwzględniając dyspozycyjność i preferencje całego zespołu. Studia zaoczne w weekendy? Popołudniowe lub poranne zajęcia dodatkowe? U nas na pewno dopasujesz swój grafik do swoich aktywności. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w systemie zmianowym).

MAŁY ZESPÓŁ

Lubimy się. Nie jesteśmy ogromną korporacją, nie zatrudniamy masowo, skomplikowane formalności nie są ważniejsze od naszego zespołu. U nas Twój indywidualny charakter znajdzie swoje miejsce :)

BIURO W CENTRUM MIASTA

Nasze biuro zlokalizowane jest niedaleko przy ul. Tęczowej – blisko na uczelnię, dobre połączenia komunikacyjne, w okolicy miejsca z dobrym jedzeniem, studio jogi.

WYNAGRODZENIE

Dobrze płacimy - wynagrodzenie startowe na poziomie 3700-3900 zł brutto. Wzrasta systematycznie wraz ze stażem pracy. Oprócz tego nie zapominamy o dodatkowych benefitach – oferujemy kartę sportową Multisport oraz opiekę medyczną w Medicover.

ROZWÓJ i DOŚWIADCZENIE

Brak doświadczenia nie jest przeszkodą - to u nas możesz postawić swoje pierwsze kroki w Obsłudze Klienta. Będziesz mieć też możliwość rozwoju swoich umiejętności językowych zarówno w czasie pracy, jak i w czasie szkoleń dodatkowych.

Dodatkowe informacje

Wyślij swoje CV przez formularz: 

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f1082dcd8ab14d179b79a9869ee0d815

 

Telima Poland – od 2014 r. jako polski oddział grupy Solutions30 wspieramy działania niemieckich partnerów w zakresie planowania instalacji telekomunikacyjnych w Niemczech. Zdalnie organizujemy pracę techników podłączających Internet i TV. 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta (jęz. niemiecki)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta (jęz. niemiecki) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy TELIMA POLAND SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta (jęz. niemiecki) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta (jęz. niemiecki), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.TELIMA POLAND SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.