Szef Kuchni w obiekcie hotelarsko-gastronomicznym

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta, który jest luksusowym kompleksem wypoczynkowo-gastronomicznym. Miejsce to charakteryzuje się najwyższym na śląsku standardem, a prowadzone jest przez grupę pasjonatów hotelarstwa i gastronomii. Stosunkowo młody obiekt cieszy się już dużym zainteresowaniem, dzięki swojej unikatowości.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Szefa kuchni.

Miejsce pracy: Rybnik

Zadania:

  • Współzarządzanie operacyjne kuchnią, celem dążenia do osiągnięcia zaplanowanych zysków;
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na jakość i zyskowność świadczonych usług;
  • Zarządzanie personelem, celem stałego podnoszenia jakości przygotowywanych potraw oraz organizacja, rozliczanie i planowanie pracy zespołu;
  • Zarządzanie operacyjne obiektem w ramach dyżurów kierowniczych;
  • Współtworzenie ofert gastronomicznych;
  • Obserwowanie trendów, działań konkurencji i wprowadzanie nowości;
  • Kontrola kosztów prowadzonych działań;
  • Nadzór nad stanami magazynowymi;
  • Podtrzymywanie kontaktów z klientami;
  • Nadzór nad wizerunkiem oraz przestrzeganie procedur;

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzenie restauracji a la carte (najlepiej w obiekcie gastronomicznym lub hotelowym);
  • Doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych, bankietów i organizacji śniadań;
  • Nienaganne umiejętności organizacyjne i hierarchizacja zadań;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i rozbudowany system premiowy;
  • Dowolną formę współpracy: umowę o pracę bądź B2B;
  • Elastyczny czas pracy;

Gdzie szukać pracy jako Szef Kuchni w obiekcie hotelarsko-gastronomicznym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Szef Kuchni w obiekcie hotelarsko-gastronomicznym w miejscowości: Rybnik jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Szef Kuchni w obiekcie hotelarsko-gastronomicznym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szef Kuchni w obiekcie hotelarsko-gastronomicznym, praca w Rybnik dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.