Brygadzista sprzątający

Dla swojego Klienta - firmy z długoletnim doświadczeniem w branży usług FM- poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

BRYGADZISTKA / BRYGADZISTA sprzątający

Teren działania: Kraków, ul. Buszka

Praca wg grafiku w godz.: 23-6

Zadania do realizacji:

 • sprzątanie basenu oraz nadzór nad personelem sprzątającym; sporządzanie grafików, oraz zamówień na środki czystości; przekazywanie stanu liczebnego pracowników codziennie do kierownika, itp.

Wymagania:

 • Umiejętność zarządzania zespołem oraz budowania długofalowych relacji z klientami

 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista

 • Samodzielność, operatywność

 • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie sprzątającej.

Oferujemy:

 • Legalną współpracę

 • Wypłatę zawsze na czas

 • Szkolenie stanowiskowe

 • Pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm z segmentu FM w Polsce

 • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

 • Możliwość przystąpienia na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania cv poprzez formularz kontaktowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Brygadzista sprzątający

Jaka oferta pracy na stanowisku: Brygadzista sprzątający w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Brygadzista sprzątający Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Brygadzista sprzątający, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.