Brygadzista sprzątający

Dla swojego Klienta - firmy z długoletnim doświadczeniem w branży usług FM- poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

BRYGADZISTKA / BRYGADZISTA sprzątający

Teren działania: Kraków, ul. Buszka

Praca wg grafiku w godz.: 23-6

Zadania do realizacji:

  • sprzątanie basenu oraz nadzór nad personelem sprzątającym; sporządzanie grafików, oraz zamówień na środki czystości; przekazywanie stanu liczebnego pracowników codziennie do kierownika, itp.

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz budowania długofalowych relacji z klientami

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista

  • Samodzielność, operatywność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie sprzątającej.

Oferujemy:

  • Legalną współpracę

  • Wypłatę zawsze na czas

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm z segmentu FM w Polsce

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach