Recepcjonista/ka - ul. Krakowska, Wrocław

Jesteśmy jedną z największych firm w branży bezpieczeństwa, ochrony i usług utrzymania czystości w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Od ponad 30 lat dbamy o bezpieczeństwo wielu firm i gospodarstw domowych.

Zatrudnimy pracownika recepcji - ul. Krakowska

Godziny pracy: 7:30 - 17:00

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i obsługa recepcji
  • Obsługa gości
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
Wymagania:
  • Niekaralność
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie, stawka 27,70 brutto/godz. (dla studentów stawka netto)
  • Pracę u międzynarodowego kontrahenta o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
  • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego
  • Stabilne, pewne miejsce pracy
  • Pakiet ubezpieczeniowy i medyczny dedykowany dla naszych pracowników
  • Świadczenia socjalne i związane z tym projekty

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny pod numerem 885 877 556 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00).

Gdzie szukać pracy jako Recepcjonista/ka - ul. Krakowska, Wrocław

Jaka oferta pracy na stanowisku: Recepcjonista/ka - ul. Krakowska, Wrocław w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Recepcjonista/ka - ul. Krakowska, Wrocław Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Recepcjonista/ka - ul. Krakowska, Wrocław, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.