Pracownik zabezpieczenia sklepu

Aktualnie do sklepu TOPAZ w Warszawie ul. Hawajska 11 - poszukujemy pracownika na stanowisko - Pracownik zabezpieczenia sklepu

Główne zadania:

  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zabezpieczenia sklepu przed kradzieżami oraz przed niszczeniem mienia
  • podejmowania interwencji po zaobserwowaniu próby kradzieży towaru czy niszczenia mienia
  • dbałość o bezpieczeństwo utargów z kasetek i wsparcie kasjerek w drodze na kasę oraz z kasy do biura sklepu
  • monitorowanie wnoszonych na teren sklepu przez pracowników/klientów produktów czy toreb
  • zbieranie koszyków spod kas i odstawianie ich na stolik oraz odprowadzanie wózków na miejsce
  • współpraca w wybranych zadaniach porządkowych z pozostałym personelem sklepu i realizowanie zadań zleconych przez kadrę zarządzającą sklepem

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego podejmowania interwencji
  • umiejętność skutecznej współpracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, również w weekendy
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do ustalenia z wybranym kandydatem)
  • talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie

Gdzie szukać pracy jako Pracownik zabezpieczenia sklepu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik zabezpieczenia sklepu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PHU Topaz Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik zabezpieczenia sklepu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik zabezpieczenia sklepu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.PHU Topaz Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.