Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) - Niemcy

Concept Plus Schuttorf 16-20 EUR

Umowa o pracę

Kwaterunek

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) - bez znajomości języka niemieckiego

Miejsce pracy: Zagłębie Ruhry, Nadrenia Północna-Westfalia

O nas:

Jesteśmy renomowaną agencją pracy tymczasowej, pełniącą rolę łącznika pomiędzy wykwalifikowanymi specjalistami a wiodącymi przedsiębiorstwami przemysłowymi. Dla jednego z naszych cenionych klientów, działającym na całym świecie z siedzibą w Zagłębiu Ruhry, poszukujemy zmotywowanych i zaangażowanych fachowców w dziedzinie konstrukcji i obróbki metalu. Nasz klient to firma o ugruntowanej pozycji, oferująca innowacyjne rozwiązania w zakresie konstrukcji i obróbki metalu, przywiązująca dużą wagę do jakości i kompetencji zawodowych.

Twoje zadania:

● Realizacja różnorodnych prac spawalniczych (spawanie elektryczne, MAG, WIG) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
● Obróbka i przetwarzanie metalu zgodnie z wytycznymi i rysunkami technicznymi
● Montaż i demontaż konstrukcji metalowych
● Kontrola jakości wyprodukowanych elementów i konstrukcji
● Współpraca w zespole aby osiągnąć cele produkcyjne

Twój profil:

● Doświadczenie zawodowe w dziedzinie konstrukcji metalowych, obróbki metalu, spawania lub na podobnym stanowisku
● Zdolności manualne i techniczne
● Umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem
● Samodzielność, precyzja i wysoka jakość pracy
● Umiejętność pracy w zespole i niezawodność
● Gotowość do pracy zmianowej
● Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, ale niewymagana

Oferujemy:

● Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 16 - 20 € brutto/h, w zależności od kwalifikacji
● Długoterminowa współpraca z naszym klientem w Zagłębiu Ruhry
● Dynamiczne środowisko pracy w motywowanym zespole
● Personalne wsparcie i doradztwo ze strony naszego doświadczonego zespołu HR
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie przy załatwianiu formalności
● Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Jeśli szukasz wyzwania w branży metalowej i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w różnorodnym i dynamicznym środowisku pracy, to jesteś w odpowiednim miejscu! Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, odpowiednie certyfikaty, krótki profil Twoich umiejętności i doświadczeń w dziedzinie konstrukcji i obróbki metalu) za pośrednictwem e-mail na adres: bydgoszcz@cp-personal.com

Gdzie szukać pracy jako Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) - Niemcy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) - Niemcy w miejscowości: Schuttorf jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Concept Plus lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) - Niemcy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz / Spawacz MIG/MAG / Spawacz elektryczny (k/m) - Niemcy, praca w Schuttorf dopasowana do Twoich wymagań.Concept Plus praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Concept Plus

e-mail bydgoszcz@cp-personal.com

phone 525228050

KRAZ: 11738

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie