Magazynier

Radonice
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

ZADANIA:

  • odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przestrzeganie wymaganych warunków przechowywania i składowania produktów weterynaryjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową
  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji i uczestnictwo w jej przebiegu
  • dbanie o wyposażenie, stan techniczny i porządek w magazynie

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • dostępności do pracy w systemie III zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
  • odpowiedzialności, dokładności i uczciwości
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

CO OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + premie kwartalne
  • pracę na 3 zmiany przez 5 dni w tygodniu, WOLNE WEEKENDY
  • karty prepaid z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia
  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • dofinansowanie do wakacji
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • kurs nauki angielskiego

Gdzie szukać pracy jako Magazynier

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Radonice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w Radonice dopasowana do Twoich wymagań. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.