Brygadzista Sortowni (Gorzów Wielkopolski)

Grupa ENERIS Gorzów Wielkopolski

Praca w firmie ENERIS to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja i koordynowanie pracy podległych pracowników Sortowni
  • Nadzór nad terminowym wykonaniem prac,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i sprzętu Sortowni
  • Zapewnienie optymalnego poziomu wydajności i odzysku surowców
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Ręczne sortowanie surowców wtórnych i innych odpadów

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i powierzonego zespołu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane w branży odpadowej
  • Odpowiedzialność, sumienność, terminowość w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Przyjazną atmosferę
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe,
  • Świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

Gdzie szukać pracy jako Brygadzista Sortowni (Gorzów Wielkopolski)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Brygadzista Sortowni (Gorzów Wielkopolski) w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa ENERIS lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Brygadzista Sortowni (Gorzów Wielkopolski) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Brygadzista Sortowni (Gorzów Wielkopolski), praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Grupa ENERIS praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.