pracownik kwalifikowany- Kraków, Huta- mile widziani emeryci z KPOF

HR For Business, dla swojego klienta- lidera usług ochrony mienia poszukuje osób do pracy w charakterze KWALIFIKOWANEGO PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIEM.

Mile widziane osoby na emeryturze z uprawnieniami KPOF.

Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Praca w systemie zmianowym: 7-7/7-19/19-7 wg grafiku

Zakres obowiązków: wydawanie kluczy otwieranie i zamykanie obiektu obsługa CCTV, PPOŻ, centrali sterującej oświetleniem, wentylacją i klimatyzacją patrole chronionego obszaru.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie od zaraz

profesjonalne przeszkolenie

umowę o pracę

wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 15-tego każdego miesiąca

pełne umundurowanie

miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy

orzeczenie o niepełnosprawności

aktualne uprawnienia: Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej (KPOF).

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu:

  • pod nr telefonu:786-3II- 696

  • sms: ochrona Huta