Manager ds. handlowych

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Obecnie prowadzimy proces rekrutacji stałej dla jednego z naszych klientów, zajmującego się dostarczaniem inteligentnych i zrównoważonych produktów i usług, takich jak izolacje przemysłowe, izolacje termiczne, izolacje akustyczne i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Poszukiwana przez nas osoba zajmowałaby się działaniami sprzedażowymi i managerskimi w zakresie systemów sanitarnych i grzewczych.

Wraz z rozwojem firmy uruchamiamy nowy proces rekrutacji na stanowisko Managera ds. Handlowych.

Zadania na stanowisku:

  • Rozwój sieci sprzedażowych w danym rejonie działania;
  • Pozyskiwanie nowych klientów, takich jak: firmy instalacyjne, generalni wykonawcy, inwestorzy, deweloperzy;
  • Realizacja określonych celów sprzedaży;
  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych;
  • Działania z zakresu doradztwa technicznego;
  • Przygotowanie ofert, negocjacje handlowe;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Bycie ambasadorem firmy, budowanie pozytywnego wizerunku;

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży instalacji grzewczych i sanitarnych;
  • Umiejętność budowania trwałych relacji;
  • Umiejętność planowania i hierarchizacji zadań;
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Specjalistyczne szkolenia branżowe oraz handlowe;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy);
  • Pracę w ogólnoświatowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

Gdzie szukać pracy jako Manager ds. handlowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager ds. handlowych w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager ds. handlowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager ds. handlowych, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.