Pracownik magazynowy Łódź

Adecco Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz pracy od zaraz? Sprawdź, jak pracuje się z nami ! Przyjdź do naszego biura PIŁSUDSKIEGO 5, a my pomożemy Ci z aplikacją!

Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia, comiesięczna premia, posiłki i dojazd do pracy, a także liczne benefity.

 • Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat przez 4 dni w tygodniu
  • Dwuzmianowy system pracy z wygodną rotacją dniówek i nocek - co 4 tygodnie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie do 29,90 zł brutto/h*
  • Dodatek 20% za godziny nocne
  • Darmowy transport do i z pracy
  • Posiłki za 1 zł
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów: opieka medyczna Luxmed, karta sportowa Multisport

*Suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję. Obowiązuje od 1.10.2023.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy Łódź

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy Łódź w miejscowości: Piotrków Trybunalski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy Łódź Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy Łódź, praca w Piotrków Trybunalski dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.