Pracownik magazynowy z UDT - 5700 zł/m-c - Radonice

JAGA Recruitment Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (nr 7363) prowadzi rekrutację dla magazynu e-commerce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier / Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Miejsce pracy: Radonice / k. Grodzisk Mazowieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w systemie trzech zmian: 6-14/14-22;
  • Wynagrodzenie miesięczne 5700 zł brutto;
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po 3 miesiącach

Zadania:

  • Rozładunki/ załadunki towaru;
  • Relokacja produktów w magazynie;
  • Kompletacja z użyciem wózka;
  • Obsługa skanera magazynowego;
  • Zlecone czynności magazynowe.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy z UDT - 5700 zł/m-c - Radonice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy z UDT - 5700 zł/m-c - Radonice w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy z UDT - 5700 zł/m-c - Radonice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy z UDT - 5700 zł/m-c - Radonice, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.