Pracownik biurowo-magazynowy

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej poszukujemy pracownika magazynowego ds. administracyjnych.

MIEJSCE PRACY KRZESZOWICE (NAWOJOWA GÓRA)

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu
  • Przeprowadzanie wstępnej kontroli jakościowej dostarczanych materiałów
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Terminowe realizowanie zamówień oraz dostaw do klienta
  • Wydawanie materiałów na produkcję na podstawie odpowiednich dokumentów
  • Prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami ilościowej ewidencji magazynowej oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów lub sprawozdań.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji oraz przyjmowanie i ewidencjonowanie faktur zakupowych
  • Opracowywanie instrukcji i procedur

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie, szczególnie z dokumentacją magazynową
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office- mile widziana znajomość programów MRP, ERP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i dobra organizacja

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w małej firmie z rodzinną atmosferą
  • Wynagrodzenie do 5000 zł brutto
  • Premię kwartalną
  • System pracy 2- zmianowy po 8 godzin
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowo-magazynowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowo-magazynowy w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowo-magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowo-magazynowy, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.