PRACA NA PRODUKCJI OD ZARAZ- WYSTARCZĄ ZDOLNOŚCI MANUALNE


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa Zlecenie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

 

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

 Pracownik produkcji

 

Obowiązki:

  • Montaż produktów

Oczekiwania:

  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Atrakcyjne godziny pracy od 8:00 do 16:00,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznym środowisku.

Dołącz do nas, aby być częścią firmy, która docenia zaangażowanie i oferuje możliwość rozwoju zawodowego! Odeślij swoje CV już dziś!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACA NA PRODUKCJI OD ZARAZ- WYSTARCZĄ ZDOLNOŚCI MANUALNE

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACA NA PRODUKCJI OD ZARAZ- WYSTARCZĄ ZDOLNOŚCI MANUALNE w miejscowości: Rzgów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACA NA PRODUKCJI OD ZARAZ- WYSTARCZĄ ZDOLNOŚCI MANUALNE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACA NA PRODUKCJI OD ZARAZ- WYSTARCZĄ ZDOLNOŚCI MANUALNE, praca w Rzgów dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie