KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie województwa śląskiego. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. Obecnie HR SIGMA poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

 • Koordynowanie przebiegu badań klinicznych w placówce medycznej,
 • Współpraca ze sponsorami zlecającymi badania,
 • Współpraca z zespołem medycznym odpowiedzialnym za przeprowadzenie badań,
 • Kontakt z pacjentami biorącymi udział w badaniach,
 • Nadzorowanie dokumentacji medycznej związanej z badaniami klinicznymi.

Czego oczekujemy od Ciebie?

 • Ukończonych studiów wyższych o kierunku medycznym lub pokrewnym,
 • Praktycznego doświadczenia w koordynowaniu badań klinicznych-to dla nas kluczowe,
 • Płynnej znajomości języka angielskiego.

A co Ty zyskujesz?

 • Pracę w prestiżowej placówce medycznej,
 • Wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego,
 • Elastyczne godziny pracy, z opcją przejścia na pełny etat.

Znasz kogoś, kto idealnie wpisuje się w ten opis? Podziel się z nim tą wyjątkową ofertą!

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś! Wyślij swoje CV przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej lub na adres mailowy: wioletta.kubera@hrsigma.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska! Pamiętaj, że zgłoszenia bez załączonego CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

Twoja prywatność jest dla nas ważna! W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych- Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH

Jaka oferta pracy na stanowisku: KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH w miejscowości: Żywiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR SIGMA Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH, praca w Żywiec dopasowana do Twoich wymagań.HR SIGMA Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Specjalista ds. eksportu

Bielsko-Biała, śląskie


Projektant Instalacji Sanitarnych

Bielsko-Biała, śląskie


Pracownik montażu

Tychy, śląskie