Barista McCafe


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Co zyskasz, pracując w McDonald's?

· Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko wszystkiego, co trzeba wiedzieć o kawie, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności, które na pewno Ci się przydadzą - prywatnie i zawodowo.

· Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może czasochłonne hobby? Od tego jest nasz elastyczny grafik!

· Chcesz awansować? Świetnie. Również dla pracowników McCafé mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu.

· Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę

o pracę, wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.

Co dajesz od siebie?

· Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy, którzy też zaczynali od podstawowego stanowiska, a dziś wiedzą, jak poprowadzić twoje szkolenie.

· Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.

· Jak w każdej restauracji czy kawiarni konieczne jest posiadanie badań

sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je

zrobić).

Do wynagrodzenia dokładamy:

- dodatek + 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00

- dodatek frekwencyjny

- bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na kawę lub burgera i... zapłacicie mniej),

-zniżki

pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).

- dostęp do pakietu sportowego MedicoverSport

- dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

· Ta oferta nie byłaby tak dobra, gdyby nie nasza legendarna

atmosfera. Poczujesz się z nami, jak wśród dobrych znajomych.

Przy dobrej kawie omówimy Twój zakres obowiązków i szczegóły zatrudnienia!

Do zobaczenia

w naszej restauracji!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Barista McCafe

Jaka oferta pracy na stanowisku: Barista McCafe w miejscowości: Zator jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Barista McCafe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Barista McCafe, praca w Zator dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.