Specjalisty ds. sprzedaży w branży TSL

Omida S.A. Mysłowice

Dynamiczny rozwój oraz struktura Omida Group pozwala szybko podejmować kluczowe decyzje. Komplet certyfikatów ISO zwiększa możliwości sprzedażowe naszych spedytorów, a renoma marki Omida jest kluczem do większych możliwości. Nieustannie chcemy również rozwijać obszary działania Omida Logistics, a tym samym otwierać kolejne biura operacyjno-handlowe na terenie naszego kraju i w Europie. Będąc w czołówce firm z branży TSL w Polsce, kładziemy nacisk na kluczowy aspekt w realizacji strategii dynamicznego rozwoju, czyli zwiększenie ilości klientów, transportów. Tworzymy wspaniałe miejsca pracy, czego dowodem jest aktualny Certyfikat Great Place To Work uzyskany głosami naszych Pracowników w niezależnym badaniu.

Aktualnie poszukujemy do naszego Zespołu:

Zakres obowiązków:

 • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi spedycyjne w transporcie krajowym i międzynarodowym.
 • Budowanie relacji z nowymi Klientami.
 • Dbanie o długotrwałe relacje oparte na relacjach partnerskich i opieka nad klientem.
 • Przygotowywanie ofert handlowych i odpowiadanie na zapytania ofertowe potencjalnych klientów.
 • Negocjowanie warunków i umów sprzedażowych.
 • Prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych.
 • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy.
 • Realizacja comiesięcznego budżetu sprzedażowego.
 • Ścisła współpraca z działem operacyjnym.

Nasze wymagania:

 • Minimum 2-lata doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych w transporcie międzynarodowym potwierdzone wynikami).
 • Znajomość rynku TSL pod kątem spedycyjnym.
 • Znajomość języka - Angielskiego lub Niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (inne/ dodatkowe języki mile widziane).
 • Doświadczenie w swobodnym prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych.
 • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, budowanie relacji z innymi, negocjacje, nastawienie na klienta, orientacja na działanie-wynik, efektywne zarządzanie czasem, radzenie sobie z trudnościami i stresem.

Oferujemy:

 • Możliwość rozwoju zawodowego, samodzielność na stanowisku.
 • Pracę w komfortowym biurze w centrum Włocławka.
 • Możliwość pracy w firmie będącej liderem rynku TSL w Polsce.
 • Umowę o pracę/ kontrakt B2B na stabilnych warunkach oraz premię za osiągane wyniki.
 • Narzędzia do pracy.
 • Pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.

Zapraszamy do aplikowania.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida Group sp.zoo. al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.


Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalisty ds. sprzedaży w branży TSL

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalisty ds. sprzedaży w branży TSL w miejscowości: Mysłowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Omida S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalisty ds. sprzedaży w branży TSL Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży w branży TSL, praca w Mysłowice dopasowana do Twoich wymagań.Omida S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.