Praca dla absolwentów, dział SocialMedia - praca z językiem niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale SocialMedia.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego (b2)
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność kontaktowania się a innymi ludźmi
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny czytanych/oglądanych treści
  • zainteresowanie obszarem Social Media, IT itp.
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowanie branżą IT/Social Media
  • zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w jej kierunku
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat (pon-pt)

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę od początku współpracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • pełne wyżywienie w ciągu dnia pracy
  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe
  • praca stacjonarna z siedziby firmy w Krakowie


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla absolwentów, dział SocialMedia - praca z językiem niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla absolwentów, dział SocialMedia - praca z językiem niemieckim w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla absolwentów, dział SocialMedia - praca z językiem niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla absolwentów, dział SocialMedia - praca z językiem niemieckim, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.