Inwentaryzacja nocna Kobylnica Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

  • Kobylnica, pomorskie
  • 01-12-2023 , do końca 9 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: pomorskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, działająca na rynku polskim od 2001 roku, poszukuje:

Osób do pomocy w przeprowadzeniu inwentaryzacji w supermarkecie
dnia 12 października 2023

Inwentaryzacja nocna Kobylnica


Zakres obowiązków:
* Liczenie towaru
* Raportowanie ilości towaru
* Praca ze skanerem


Wymagania:
* Ukończone 18lat

* Chęć do pracy i dyspozycyjność w wyznaczonym terminie w godzinach nocnych
* Status ucznia/studenta mile widziany


Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa),
* Wynagrodzenie wypłacane 7 dni po zakończonym zleceniu.
* Wynagrodzenie 27 zł brutto/h
* Bezpłatne szkolenia,
* Profesjonalną opiekę koordynatora,
* Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email Aplikuj, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html

 

Aplikuj

 

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Barlickiego 7. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016).

www.workprofit.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inwentaryzacja nocna Kobylnica

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inwentaryzacja nocna Kobylnica w miejscowości: Kobylnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inwentaryzacja nocna Kobylnica Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inwentaryzacja nocna Kobylnica, praca w Kobylnica dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.