SZLIFIERZ / MALARZ DO PRZYUCZENIA - PRACA W BELGII OD ZARAZ! - 16 EURO BRUTTO / H

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA Cala Polska 16 EURO BRUTTO / H EUR

Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Kwaterunek

Praca za granicą

Stabilne Zatrudnienie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Piaskarz/Szlifierz

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obróbkę powierzchni, na którą ziarna piasku są wdmuchiwane za pomocą sprężarki i sprężonego powietrza w celu uzyskania efektu szlifowania. Przykładem obróbki strumieniowo-ściernej jest usuwanie rdzy lub farby na przykład z ogrodzenia, konstrukcji metalowych itp.

Praca w godzinach 8:00-16:30 pon-pt

Oferujemy:

  • 16 euro/h brutto,
  • kartę paliwową na pokrycie dojazdów do pracy,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • polską umowę o pracę w ramach oddelegowania.

Oczekujemy:

  • własnego samochodu,
  • umijęjętność posługiwania się elektronarzędziami, 
  • angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • pierwszego doświadczenia w tego typu pracach.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako SZLIFIERZ / MALARZ DO PRZYUCZENIA - PRACA W BELGII OD ZARAZ! - 16 EURO BRUTTO / H

Jaka oferta pracy na stanowisku: SZLIFIERZ / MALARZ DO PRZYUCZENIA - PRACA W BELGII OD ZARAZ! - 16 EURO BRUTTO / H w miejscowości: GULLEGEM jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako SZLIFIERZ / MALARZ DO PRZYUCZENIA - PRACA W BELGII OD ZARAZ! - 16 EURO BRUTTO / H Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SZLIFIERZ / MALARZ DO PRZYUCZENIA - PRACA W BELGII OD ZARAZ! - 16 EURO BRUTTO / H , praca w GULLEGEM dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Angelika Wittbrodt

e-mail a.wittbrodt@ksservice.pl

phone 535076597

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie