Operator maszyn w Snack Connection w Giessen (od 12,12 EUR/h) - Pracuj w Holandii

Carriere International Sp.z.o.o. Hardinxveld-Giessendam 12,12-12,69 EUR

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Samochód służbowy

Darmowy transport

System premiowy

Praca za granicą

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadającą certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. 

Stanowisko: Operator maszyn, Snack Connection 

Lokalizacja: Giessen, Holandia.

Opis stanowiska: 

Dla naszego holenderskiego klienta  - specjalizującego się m. in. w przetwarzaniu, pakowaniu orzechów, pestek, nasion, owoców subtropikalnych -  poszukujemy osób chętnych do pracy przy maszynach produkcyjnych oraz wypiekających.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za kontrolowanie jakości produktów oraz substancji używanych w maszynach, obsługę maszyny mieszającej oraz wypiekającej, a także wdrażanie i stosowanie przepisów w systemie HACCP.

Do Twoich obowiązków należy również sprawdzanie jakości produktów i materiałów, weryfikując sprawność procesu produkcyjnego jak i ładunek i rozładunek surowców. 

Praca w systemie trzyzmianowym na hali produkcyjnej. 

Wymagania: 

 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
 • Dyspozycyjności do wyjazdu na min. 6 miesięcy (z możliwością wzięcia płatnego urlopu).
 • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty.
 • Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy chęci do nauki, wysokiej motywacji i odpowiedzialności.
 • Mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy: 

 • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €12,12 brutto/h. + dodatki.
 • Okres szkoleniowy.
 • Dodatki zmianowe i weekendowe.
 • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
 • Dodatek dla kierowcy.
 • Ubezpieczenie holenderskie.
 • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
 • Opieka polskiego koordynatora.
 • Możliwość regularnej współpracy.

Snack Connection B.V. to działająca na arenie międzynarodowej firma, która od 2010 roku koncentruje się na zakupie, przetwarzaniu, mieszaniu i pakowaniu orzechów, pestek, nasion, owoców subtropikalnych i artykułów pokrewnych. 

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/snack[szukampracy]78

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn w Snack Connection w Giessen (od 12,12 EUR/h) - Pracuj w Holandii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn w Snack Connection w Giessen (od 12,12 EUR/h) - Pracuj w Holandii w miejscowości: Hardinxveld-Giessendam jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Carriere International Sp.z.o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn w Snack Connection w Giessen (od 12,12 EUR/h) - Pracuj w Holandii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn w Snack Connection w Giessen (od 12,12 EUR/h) - Pracuj w Holandii , praca w Hardinxveld-Giessendam dopasowana do Twoich wymagań.Carriere International Sp.z.o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Carriere International Sp.z.o.o.

Praca Operator maszyn w Snack Connection w Giessen (od 12,12 EUR/h) - Pracuj w Holandii , Hardinxveld-Giessendam

Oferta jest ważna jeszcze 388 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Rekrutacja

e-mail info@carriere.pl

phone 32 332 16 90

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie