Serwisant

HR SIGMA Sp. z o.o. Bielsko-Biała

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Dla naszego Klienta-stabilnej firmy o ugruntowanej pozycji na terenie śląska, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w zakładzie oraz u klienta
  • Przeprowadzanie weryfikacji określających zakres remontu

Wymagania:

  • Wyksztalcenie techniczne lub średnie
  • Doświadczanie 3 lata na stanowisku mechanika
  • Posiadanie wiedzy i praktyki z zakresu mechaniki oraz podstaw podstaw elektryki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet opieki medycznej
  • Możliwość stałego zatrudnienia

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Gdzie szukać pracy jako Serwisant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwisant w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR SIGMA Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwisant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.HR SIGMA Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.