Technik Optyk - Pruszków MLP

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) dla wieloletniego klienta, globalnego lidera branży optycznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik optyk

Miejsce pracy: Pruszków, MLP na ul. 3 Maja.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w strukturach znanej marki;
  • pracę w młodym, uśmiechniętym zespole;
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na min. 6 miesięcy;
  • wynagrodzenie miesięczne 5000 zł brutto;
  • miesięczną premię frekwencyjną 300 zł brutto;
  • premię wydajnościowo-jakościową do 1000 zł brutto;
  • pracę w godzinach: 6-14 oraz 14-22;
  • wolne weekendy;
  • dofinansowanie do obiadów;
  • dodatkowe przerwy wliczone do czasu pracy;
  • zniżki i vouchery na produkty marki.

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie zleceń okularowych, przy zapewnieniu najwyższej jakości oraz terminowości;
  • przestrzeganie procedur dotyczących sposobu realizacji zleceń i obsługi salonów firmy optycznej;
  • realizowanie zleceń z najwyższą starannością i dbałością o wysoką jakość;
  • współpraca z zespołem w zakresie wymiany wiedzy i umiejętności w celu osiągania jak najlepszej wydajności i jakości prac;
  • kontrola prawidłowości przesyłanych zleceń;
  • dbałość o stanowisko pracy i powierzony sprzęt;
  • wykonywanie innych zadań na potrzeby działu laboratorium.

Nasze wymagania:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe optyczne;
  • minimum 2 letnie doświadczenie w branży optycznej, w wykonywaniu zleceń okularowych;
  • dokładność i precyzja podczas wykonywania prac okularowych;
  • umiejętność skutecznego komunikowania się z Klientami;
  • wysoka etyka zawodowa, przestrzeganie norm i procedur wewnętrznych.

    Jesteś zainteresowany?
    Nie czekaj ani chwili! Wyślij swoje CV!

Gdzie szukać pracy jako Technik Optyk - Pruszków MLP

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik Optyk - Pruszków MLP w miejscowości: Brwinów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik Optyk - Pruszków MLP Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik Optyk - Pruszków MLP, praca w Brwinów dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.