Pracownik produkcji w T.F.C. w Maasdijk (11,75 EUR/h) - Pracuj w Holandii


Świetna lokalizacja

Praca za granicą

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji, T.F.C.

Lokalizacja: Maasdijk, Holandia.

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy linii produkcyjnej na hali w temperaturze +15+19°C. Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy pakowanie świeżych owoców i warzyw egzotycznych.

Pracy w systemie jednozmianowym, w godzinach od 7:00 do 17:00.

Oferta skierowana zarówno dla osób z prywatnym zakwaterowaniem na terenie Holandii, jak i bez własnego zakwaterowania.

Wymagania:

 • Motywacja do pracy.
 • Sprawność fizyczna.
 • Umiejętności organizacji własnej pracy.
 • Dokładność, cierpliwość.
 • Prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny.

Oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: stawka godzinowa od €11,75 brutto/godz.
 • Płatne nadgodziny.
 • Praca na jedną, dzienną zmianę.
 • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
 • Wyższa stawka za pracę w niedziele i święta.
 • Dodatek dla kierowcy.
 • Odpłatne ubezpieczenie.
 • Polski koordynator będzie na miejscu.

T.F.C. Holland B.V. jest specjalistą w branży owoców i warzyw egzotycznych. T.F.C. codziennie dostarcza świeże produkty z całego świata z asortymentem, liczącym ponad 200 rodzajów egzotycznych owoców i warzyw.
Przez cały rok pracodawca sprowadza swoje produkty z ponad 50 krajów, między innymi z: Brazylii, Kolumbii, Meksyku, Portugalii, Peru, czy Chin.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/tfc[szukampracy]78

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriereSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji w T.F.C. w Maasdijk (11,75 EUR/h) - Pracuj w Holandii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w T.F.C. w Maasdijk (11,75 EUR/h) - Pracuj w Holandii w miejscowości: Maasdijk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Carriere International Sp.z.o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji w T.F.C. w Maasdijk (11,75 EUR/h) - Pracuj w Holandii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji w T.F.C. w Maasdijk (11,75 EUR/h) - Pracuj w Holandii, praca w Maasdijk dopasowana do Twoich wymagań.Carriere International Sp.z.o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Carriere International Sp.z.o.o.

Praca Pracownik produkcji w T.F.C. w Maasdijk (11,75 EUR/h) - Pracuj w Holandii, Maasdijk

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Christina Levko

e-mail marketingteam@carriere.com

phone 539 010 404

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie