Specjalista ds. celnych

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania, posiadamy certyfikat nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
W związku ze stałym rozwojem działu zagranicznego aktualnie poszukujemy:

Obowiązki:

  • Weryfikacja kompletności i jakości dokumentacji celnej (w tym uzupełnianie brakującej dokumentacji w celu zapewnienia skutecznego i zgodnego z wymogami prawa procesu obsługi celnej), a także uczestnictwo w procesie przekazywania dokumentów do odpowiednich organów celnych,
  • Dokonywanie w sposób terminowy i poprawny czynności celnych powiązanych z towarem lub innym zakresem obecnym w ofercie,
  • Ewidencjonowanie zdarzeń oraz monitorowanie stopnia wykorzystania wszelkich gwarancji finansowych powiązanych z procesem celnym,
  • Zapewnianie poprawności i dostępności danych w celu umożliwienia prawidłowego zafakturowania usługi celnej,
  • Proaktywny monitoring i zarządzanie jakością współpracy z klientem w celu uniknięcia potencjalnych problemów i opóźnień w obsłudze celnej.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • Wykształcenie średnie,
  • Znajomość j. angielskiego min. A2/B1,
  • Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Mile widziane Uprawnienia Agenta celnego.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę z naszą Agencją,
  • możliwość zatrudnienia w renomowanej Firmie po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielną,
  • pełną wyzwań pracę,
  • zrealizowany proces onboardingu,
  • ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki,możliwości rozwoju zawodowego.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. celnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. celnych w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InterKadra Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. celnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. celnych, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.InterKadra Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.