AUTOMATYK/ELEKTRYK-BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługi w zakresie obsługi technicznej maszyn, urządzeń oraz instalacji technologicznych i energetycznych. Kadra kierownicza firmy składa się z doświadczonych fachowców na stanowiskach Kierowników Działów i Oddziałów.

Miejscowość:

Łódź

 

 • Twoje zadania będą polegać na diagnozowaniu awarii z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki oraz dokonywanie przeglądów i modernizacji.

 

Wymagania:

 • uprawnienia elektryczne SEP
 • umiejętność czytania schematów elektrycznych
 • systematyczność, pracowitość i sumienność
 • doświadczenie min. 2 lata


OFERUJEMY:

 • stałe zatrudnienie w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie
 • miłą i przyjazną atmosferę
 • motywacyjny system wynagrodzeń
 • system szkoleń- dbamy o kwalifikacje naszych pracowników
 • będziesz mógł skorzystać z dodatkowej opieki medycznej
 • otrzymasz dodatkowe świadczenia socjalne


Oferty zawierające CV z wpisanym w temacie maila kodem stanowiska Automatyk, opatrzone klauzulą o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy kierować na stronie lub mailowo: d.wozniak@ksservice.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako AUTOMATYK/ELEKTRYK-BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE!

Jaka oferta pracy na stanowisku: AUTOMATYK/ELEKTRYK-BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE! w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako AUTOMATYK/ELEKTRYK-BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko AUTOMATYK/ELEKTRYK-BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE!, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Automatyk w Łodzi

Łódź, łódzkie


Praca w Dzierżoniowie

Dzierżoniów, dolnośląskie