Praca dla magazynowa w Strykowie


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Pracownik fizyczny/magazynowy 

Lokalizacja pracy: Stryków, Ozorkowska

Zakres zadań:

  • rozładunek i załadunek towarów
  • segregowanie paczek
  • rozładunek aut ciężarowych

Nie mamy wymagań! Każdy ma szansę rozwijać się w naszej firmie!

ZABIERZ ZE SOBĄ ZNAJMOYCH, GDYŻ SZUKAMY WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB!

 

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę 
  • atrakcyjną pensję PONAD 4350ZŁ BRUTTO/MSC!
  • pracę na 1 zmianę nocną - od 19:30 do 3.30

Nie zwlekaj! Aplikuj!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla magazynowa w Strykowie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla magazynowa w Strykowie w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla magazynowa w Strykowie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla magazynowa w Strykowie, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie