Monter - produkcja wagonów kolejowych

InterKadra jest agencją pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Rekrutujemy tysiące
pracowników rocznie. Nasza oferta dla Ciebie to nie tylko stanowisko adekwatne
do Twoich umiejętności, to także wybór miejsca pracy i formy zatrudnienia.
W InterKadrze wybierasz stanowisko, miejsce i czas.

Obecnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko: monter w Brugii (Belgia).

Zakład zajmuje się produkcją wagonów kolejowych.

Zadania na stanowisku montera:

  • Montowanie za pomocą określonej technologii, odpowiednich części według rysunku technicznego,
  • Praca zgodnie z procesem,
  • Praca zgodnie z zasadami BHP.

Oczekujemy:

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętności posługiwania się kluczem dynamometrycznym,
  • Doświadczenia technicznego,
  • Znajomości języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Odzieży ochronnej oraz butów BHP (z noskami).

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Własny samochód.

Oferujemy:

  • Zarobki od 2100€ do 3100€ miesięcznie,
  • Dodatek do pracy zmianowej w wysokości 14% od stawki podstawowej,
  • Ekwiwalent żywieniowy,
  • Dodatek dla kierowcy,
  • Dodatek transportowy,
  • Dodatek kilometrowy,
  • Premię na koniec roku,
  • Wynagrodzenie w EURO,
  • Komfortowe zakwaterowanie,
  • Pełny etat - 40h tygodniowo,
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu,
  • Ubezpieczenie,
  • Umowę o pracę,
  • Pomoc w załatwieniu formalności.

Gdzie szukać pracy jako Monter - produkcja wagonów kolejowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter - produkcja wagonów kolejowych w miejscowości: Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InterKadra Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter - produkcja wagonów kolejowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter - produkcja wagonów kolejowych, praca w Belgia dopasowana do Twoich wymagań.InterKadra Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.