Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich oraz usługi sprzątania. Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. monitoring, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Obsługujemy kluczowych Klientów w wielu branżach na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 5 tys. Pracowników, pracujących na terenie całego kraju oraz w 20 naszych biurach handlowych i regionalnych.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju.

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu, aktywnie wspierając akcje charytatywne, lokalne społeczności, osoby niepełnosprawne, bezrobotne, a także młodych przedsiębiorców. Udzielamy się aktywnie w akcjach sportowych, lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

Miejsce pracy- Rejon: Konin, Sieradz i okolice (max 100 km)

Biuro Regionalne - Kalisz

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rekrutacji pracowników liniowych;

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Kontrahentami;

  • Dbanie o pozytywne relacje wśród pracowników serwisu sprzątającego, rozwiązywanie ewentualnych konfliktów;

  • Dostosowanie funkcjonowania usługi do standardów zgodnie z procedurami;

  • Bieżąca koordynacja działań na obsługiwanych obiektach w powierzonym Regionie;

  • Terminowe rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych w Regionie;

  • Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • Szkolenie z używanych środków czystości, oraz obowiązujących regulaminów nowo przyjętych pracowników;

  • Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego;

  • Prowadzenie inwentaryzacji na obsługiwanych obiektach;

  • Codzienny nadzór nad korespondencją mailową;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dyspozycyjność;

  • zaangażowanie, sumienność oraz dokładność;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon itp.;

  • możliwość korzystania z ośrodków wypoczynkowych w Polsce i za granicą;

  • benefity pozapłacowe;

  • szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Utrzymana Czystości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Utrzymana Czystości w miejscowości: Konin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Utrzymana Czystości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Utrzymana Czystości, praca w Konin dopasowana do Twoich wymagań.HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.