Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Mielec

Jedna z największych firm ochroniarskich Seris Konsalnet w Polsce pilnie poszukuje kandydatów do pracy na obiekt logistyczny w Mielcu przy ul. Iwestorów.

System pracy 24h/12h/8h

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności które, otrzymają dodatkowe benefity:
* refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
* refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
* zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
* odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych

Wymagania:
* niekaralność
* sumienność
* mile widziane doświadczenie pracy w ochronie oraz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakościOsoby zainteresowane prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod numerem tel. 7.8.5.5.6.4.9.2.3 bądź wysłanie aplikacji.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Mielec

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Mielec w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Mielec Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Mielec, praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Seris Konsalnet Holding S.A.


Praca Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Mielec, Mielec

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni

Ogłoszenia Pracodawcy