Praca biurowa ze studencką atmosferą!

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej? Świetnie się składa ;) Poszukujemy współpracowników do telefonicznej obsługi obecnych Klientów biznesowych.

Nie boisz się wyzwań?
Doskonale, bo nasza oferta to także wsparcie ze strony doświadczonych Managerów i Trenerów. I nie martw się, nasza pomoc nie kończy się tylko na słowach - wynagrodzenie za przedłużone umowy z Klientami to dla Ciebie prowizje i premie.
Jako konsultant ds. telefonicznego przedłużania umów będziesz mieć do czynienia z obsługą wszelkich procesów związanych z produktem zamówionym przez Klienta, przygotowywaniem i przedłużaniem umów oraz proponowaniem dodatkowych produktów i ofert naszym Klientom.

Wymagamy przede wszystkim zaangażowania :)
Dyspozycyjności na pakiet wdrożeniowy który trwa 6 dni.
Chęci do rozwoju i pozytywnego nastawienia.

Co oferujemy? Przede wszystkim, pracę w wygodnym biurze w centrum Łodzi, gdzie możesz poczuć się jak ryba w wodzie w miłej atmosferze, w towarzystwie młodych ludzi, którzy, tak jak Ty, rozumieją co to znaczy mieć przyjemność z pracy.
Jeśli chodzi o wypłatę, to u nas nie musisz czekać na nią cały miesiąc, bo wypłacamy ją aż dwa razy w miesiącu! A jeśli jesteś uczniem lub studentem do 26. roku życia, to Twoja podstawa to 22,80 zł.
Oprócz tego oferujemy Ci elastyczny grafik pracy - sam układasz sobie godziny, wystarczy tylko 20 godzin tygodniowo (+ min dwie soboty w miesiącu). Jeśli natomiast wybierasz pełen etat, to bez obaw - weekendy wolne!

Nie czekaj, aplikuj już teraz i pomóż naszym klientom przedłużyć umowy, a przy okazji zadbaj o swoje konto bankowe!

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG GroupSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca biurowa ze studencką atmosferą!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca biurowa ze studencką atmosferą! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca biurowa ze studencką atmosferą! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca biurowa ze studencką atmosferą!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.