Pracownik ochrony sklepu spożywczego - Mysłowice

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracownika ochrony w Mysłowicach do nadzoru sklepu gdzie wykonujemy :

 • Nadzór bezpośredni hali sprzedaży tzw. linia kas
 • Obsługę systemu monitorującego
 • Współpraca z kierownictwem sklepu
 • Reagowanie na systemy alarmowe
 • Przeciwdziałanie kradzieży
 • Praca w systemie 8 lub 10 godzinnym (służby w porze otwarcia sklepu , głównie po godzinie 10:00 )

Zatrudnienia w oparciu umowy zlecenie .

Oczekujemy :

- niekaralności

- mile widziane doświadczenie w ochronie

- umiejętności obsługi komputera

- zaangażowania w powierzone obowiązki

- realizacja zadań zgodnie procedurą danego obiektu

Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Oferujemy :

 • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
 • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
 • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
 • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 8.8.5.8.7.7.5.5.6 od poniedziałku do piątku.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ochrony sklepu spożywczego - Mysłowice

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ochrony sklepu spożywczego - Mysłowice w miejscowości: Mysłowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ochrony sklepu spożywczego - Mysłowice Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ochrony sklepu spożywczego - Mysłowice, praca w Mysłowice dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Seris Konsalnet Holding S.A.


Praca Pracownik ochrony sklepu spożywczego - Mysłowice, Mysłowice

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Ogłoszenia Pracodawcy