Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat

McDonalds Polska Nowe Iganie

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald"s od kuchni? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? Dołącz do naszego zespołu!

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?

 • Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy!
 • Jasna (i w wielu przypadkach bardzo szybka) ścieżka awansu
 • Zapewniamy umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
 • Stawka godzinowa wynosi 20,80 zł brutto/godzinę w okresie próbnym (max. 3miesiące), a następnie zostaje zwiększona do 21,80 zł brutto/ godzinę przy podpisaniu kolejnej umowy
 • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy), a także dostęp do takich benefitów jak ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.
 • Oprócz wynagrodzenia mamy też system premiowy, konkursy pracownicze i takie dodatki jak: 5 zł do każdej godziny za pracę w niedziele i święta oraz 20% stawki za pracę w godzinach nocnych (dodatkowo 4.16 zł w godzinach 23:00 - 6:00)
 • z nami możesz zarobić nawet 3.800 brutto (przy pełnym etacie i pracy w niedziele)

Co dajesz od siebie?

 • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy.
 • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Jak wygląda praca?

 • Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy.
 • Przygotowujesz posiłki, obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat w miejscowości: Nowe Iganie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat, praca w Nowe Iganie dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat, Nowe Iganie

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Ogłoszenia Pracodawcy