Pruszcz Gdański-pracownik młodociany restauracji 23,00 brutto

McDonalds Polska Pruszcz Gdański

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

PRACOWNIK MŁODOCIANY

Masz ukończone 16 lat i szukasz pracy na wakacje? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie, a przy okazji zarobić na własne potrzeby? Już w najbliższe wakacje dołącz do naszego zespołu !

Zgłoś się już teraz, a zagwarantujemy Ci pracę od pierwszych dni wakacji!

Co będziesz robić?

· Przygotowywać burgery, desery i inne pyszności

· Sprzedawać je

· Kompletować i wydawać zamówienia

· Dbać o porządek

Wymagania?

· Chęci do pracy

· Ukończone 16 lat

· Umiejętności pracy w zespole

· Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej - zgłoś się już teraz, a pomożemy z formalnościami :)

Co oferujemy?

· Wynagrodzenie na godzinę 23,00 zł brutto

· Umowę o pracę

· Elastyczny grafik

· Premie, nagrody uznaniowe, dodatki

· Bonifikarta - zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce

· Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy

· Szkolenie - wszystkiego Cię nauczymy

Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald"s w Pruszczu Gdańskim ul. Grunwaldzka 97a.

Restauracja zastrzega sobie, możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Administrator danych:

Państwa dane będą przetwarzane przez firmę Jerzy Miąsko z siedzibą w Malborku 82-200, przy ul. Piastowska 2, w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów.

Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Z uwagi na przetwarzanie danych osobowych wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli do swojego CV, życiorysu lub/i listu motywacyjnego.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pruszcz Gdański-pracownik młodociany restauracji 23,00 brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pruszcz Gdański-pracownik młodociany restauracji 23,00 brutto w miejscowości: Pruszcz Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pruszcz Gdański-pracownik młodociany restauracji 23,00 brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pruszcz Gdański-pracownik młodociany restauracji 23,00 brutto, praca w Pruszcz Gdański dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik zmiany nocnej 23 zł

Pruszcz Gdański, pomorskie


Młodszy menager 27,50

Pruszcz Gdański, pomorskie