Pracownik restauracji w McDonald’s w CH Ogrody - już od 20,80/h


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

PRACUJ Z NAMI!

Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's!

Dlaczego warto?

McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera.

Nasza restauracja położona jest w atrakcyjnej lokalizacji -CH Ogrody. Obok Centrum Handlowego znajduje się jeden z największych węzłów komunikacyjnych w mieście.

Co otrzymasz od nas?

 • Umowa o pracę
 • Stawka 20,80 zł/h brutto

Dodatki do wynagrodzenia:
- 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00
- programy i konkursy motywacyjne - bonusy pieniężne

Dodatkowo:

 • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
 • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
 • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy
 • Możliwość nabycia ubezpieczenia na życie
 • Możliwość nabycia kart sportowych np. Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich
 • Możliwość rozwoju zawodowego - ponad 90% awansów odbywa się w ramach rekrutacji wewnętrznych

Czego szukamy?

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. W każdym szkoleniu będzie towarzyszyć Ci doświadczony pracownik. Oczekujemy zaangażowania, punktualności oraz chęci do pracy.

Co będziesz robić?

 • przygotowywać burgery, desery i inne pyszności
 • sprzedawać je
 • kompletować i wydawać zamówienia
 • dbać o porządek

Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald's w CH Ogrody w Elblągu przy ul Pułkownika Dąbka 152.

Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji w McDonald’s w CH Ogrody - już od 20,80/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji w McDonald’s w CH Ogrody - już od 20,80/h w miejscowości: Elbląg jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji w McDonald’s w CH Ogrody - już od 20,80/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji w McDonald’s w CH Ogrody - już od 20,80/h, praca w Elbląg dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.