Infolinia przychodząca - Doradca Klienta poszukiwany!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

  • odbierasz połączenia od Klientów,
  • udzielasz kompleksowej pomocy, udzielasz niezbędnych informacji,
  • dobierasz i proponujesz dodatkowe produkty dla Klientów.

Jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu rozmów telefonicznych, nie musisz się tym stresować, wszystkiego Cię nauczymy. Wystarczy jak wykażesz się odrobiną zaangażowania, kreatywności i będziesz uczestniczyć w pakiecie wdrożeniowym przygotowującym do pracy.

Jeśli chcesz:

  • mieć gwarantowaną stawkę godzinową - załatwione
  • otrzymywać premie i bonusy - załatwione
  • sam/a ustalać swoje godziny pracy - załatwione
  • mieć regularne wypłaty dwa razy w miesiącu - załatwione
  • pracować z pozytywnie nastawionymi ludźmi - załatwione
  • w przerwach grać w piłkarzyki - załatwione

Realizujemy wiele ciekawych projektów, specjalizujemy się w różnych branżach. Pracujemy w zgranym zespole. Jeśli chcesz dołączyć do Nas -> aplikuj.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Infolinia przychodząca - Doradca Klienta poszukiwany!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Infolinia przychodząca - Doradca Klienta poszukiwany! w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Infolinia przychodząca - Doradca Klienta poszukiwany! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Infolinia przychodząca - Doradca Klienta poszukiwany!, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.