McDonald’s Sokołów Podlaski - pracownik restauracji weekendy

McDonalds Polska Sokołów Podlaski

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Masz wolne popołudnia albo weekendy? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?

Ta praca jest dla Ciebie!

Restauracja McDonald's przy ulicy Węgrowskiej 1a w Sokołowie Podlaskim zatrudni ambitną i pracowitą osobę na stanowisko pracownik restauracji.

Rodzaj etatu dostosujemy do Twoich możliwości, tak abyś pogodził codzienne obowiązki z pracą w naszej restauracji.

Nie posiadasz doświadczenia w pracy w gastronomii? Nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy!

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?

 • Bez trudu pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego jest możliwość pracy tylko w weekendy!
 • Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności, które na pewno Ci się przydadzą - i zawodowo, i prywatnie.
 • Chcesz awansować? Świetnie. Mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu i wiele przykładów osób, które przeszły na wyższe stanowiska, zaczynając od pracy weekendowej.
 • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), kasę/wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
 • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).
 • Ta oferta nie byłaby tak dobra, gdyby nie nasza legendarna atmosfera. Poczujesz się z nami, jak wśród dobrych znajomych. Do tego zawsze możesz liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów. Serio, pracujemy ramię w ramię.

Co dajesz od siebie?

 • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy, którzy też zaczynali od stanowiska pracownika restauracji, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.
 • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Co oferujemy w zamian?

* stawkę godzinową na początek 21,50 zł/h brutto + 0,25 zł netto ekwiwalentu za pranie i buty (wynagrodzenie miesięczne zależne od ilości przepracowanych godzin)

 • praca w godzinach popołudniowych i wieczornych, w weekendy (piątek-niedziela)
 • umowę o pracę

* 20% dodatku do każdej godziny nocnej (praca w godzinach 23-7)

* pracę w przyjaznej atmosferze

* bonifikartę dla każdego pracownika do wykorzystania w sieci McDonald's

* bezpłatne napoje oraz zniżki na nasze produkty

* elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* grafik podawany na miesiąc z góry

* terminowe wypłatySzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako McDonald’s Sokołów Podlaski - pracownik restauracji weekendy

Jaka oferta pracy na stanowisku: McDonald’s Sokołów Podlaski - pracownik restauracji weekendy w miejscowości: Sokołów Podlaski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako McDonald’s Sokołów Podlaski - pracownik restauracji weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko McDonald’s Sokołów Podlaski - pracownik restauracji weekendy, praca w Sokołów Podlaski dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.