Asystent sprzedaży w salonie Adidas

adrenaline.pl to nie tylko sieć sklepów sportowych, to społeczność oparta na wspólnym zainteresowaniu sportową pasją i ciągłym kontakcie z drugim człowiekiem. Osoby, które tworzą #teamadrenaline_pl, to młodzi, aktywni i nieustannie dążący do rozwoju ludzie. Zgrany zespół pozwala nam umacniać się na pozycji lidera sprzedaży wśród sklepów sportowych w Polsce i optymistycznie patrzeć na rozwój w przyszłości.
Do naszej ekipy, w salonie Adidas w Bydgoszczy poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Sprzedaży (umowa zlecenia 80-120 h/m-c)

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa magazynu wewnętrznego (praca z towarem, prace porządkowe)
  • wsparcie procesu sprzedaży (pomoc Sprzedawcom)

Z Twojej strony oczekujemy:

  • zaangażowania i dokładności w działaniu
  • dyspozycyjności i elastyczności (pracujemy także w weekendy)
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera

Co dostaniesz od nas:

  • dodatkową pracę z elastycznym grafikiem
  • wynagrodzenie adekwatne do liczby przepracowanych godzin, premię za realizację wyników
  • zniżki na nasze produkty
  • pracę w zespole entuzjastów sportu i w miłej atmosferze.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent sprzedaży w salonie Adidas

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent sprzedaży w salonie Adidas w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ADRENALINE.PL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent sprzedaży w salonie Adidas Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent sprzedaży w salonie Adidas, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.ADRENALINE.PL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Sprzedawca w salonie Nike

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Asystent sprzedaży w salonie Nike

Zielona Góra, lubuskie


Asystent sprzedaży w salonie Adidas

Olsztyn, warmińsko-mazurskie